Ми раді вітати Вас на сайті одного з найкращих навчальних закладів м.Березані

“По тому, як людина — від перших проблисків свідомості до останнього подиху – ставиться до своєї школи, судять про її внутрішню культуру і благородство, про її здатність дорожити честю і славою свого народу…Школа завжди повинна бути важливим вогнищем мудрості народу…” В.О. Сухомлинський

Ми вітаємо вас на нашому сайтіДиректор школи ІГНАТІЙ Ольга ІванівнаШкола — зосередження добрих почуттів, витончених переживань, веселкових спогадів про золоте дитинство. Школа вічне вогнище краси. У спогадах кожної людини вона зберігається, як краса дитинства, краса думки, краса пізнання, краса благородного вчинку, краса мудрості.
Саме такою рідною домівкою прагне стати для своїх вихованців загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1, яка розташована у прекрасному місті на Київщині - Березані.
Тут навчаються старанні і талановиті учні. А вчать їх вчителі - люди, котрі обрали своїм покликанням вічний неспокій, творче горіння, любов і повагу до своїх вихованців, сіють розумне і вічне у їх душах, сподіваючись на щедрий і гарний врожай - світле майбуття європейської за змістом і козацької за своїм духом величної держави Україна.

На нашому сайті ви можете знайти загальну інформацію про навчальний заклад, інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.

Для перегляду загальних відомостей про заклад, перейдіть до розділу "Візитна картка". Якщо зацікавила історія закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, дні прийому громадян, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

В інших розділах розміщено інформацію про життя школи, корисна інформація для всіх учасників навчально-виховного процесу
Кiлькiсть переглядiв: 1996

Коментарi

  • Serg

    2014-11-14 12:30:56

    Так! Згодний....

  • Natalia

    2013-10-13 16:22:19

    Так це справді найкращий навчальний заклад міста.......

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.