Колектив Березанського ліцею №1

Педагогічний колектив ЗОШ №1

Вчителі Березанського ліцею № 1

Прізвище, ім'я, по батькові Посада Загальний стаж педагогічної роботи, категорія З якого часу працює в даній школі Який предмет викладає
1 Ігнатій Ольга Іванівна Директор 34 Вища «старший вчитель» 31.08 2011 Індивідуальні заняття Трудове навчання
2 Івасенко Тетяна Вячеславівна Заступник директора з НВР, учитель 38 Вища «вчитель-методист» 20.08 1984 Зарубіжна література Мистецтво
3 Дмитренко Анжеліка Вікторівна учитель 22 вища 03.09 2012 Українська мова Українська література КЗВ
4 Андронова Оксана Василівна Учитель Відп.вч. 25 Вища «старший вчитель» 01.09 1999 Українська мова Українська література Факультат. КЗВ Кл.кер. 8-а клас
5 Хмельницька Людмила Василівна Учитель 30 р. 9 м. Вища «старший вчитель» 01.09 1995 Англійська мова Кл.кер. 10-А
6 Снісар Юлія Василівна Учитель 13 р.5 м. ІІ категорія 02.09 2019 Українська мова Українська література КЗВ Факультатив Кл.кер.6-В
7 Кулик Ольга Андріївна Учитель 12 р.5 м. ІІ категорія 03,09 2018 Французька мова Англійська мова КЗВ Кл.кер.9-а
8 Кольга Ніна Григорівна Учитель 47 Вища «старший вчитель» 18,08 1976 Англійська мова
9 Бондаренко Тетяна Олександрівна Учитель 14,7 І категорія 01,09 2021 Англійська мова Кл.кер.5-Б
10 Петрова Лариса Андріївна Учитель 27 Вища 10,10 2007 Математика
11 Обламська Вікторія Миколаївна Учитель 32 Вища 30,08 1991 Біологія Пізнаємо природу Кл.кер.9-б
12 Предко Ніна Іванівна Учитель 32 І категорія 30,08 1991 Всесвітня історія Географія Кл.кер.11-Б клас
13 Божко Любов Олександрівна Учитель 30 Вища 28,08 2015 Англійська мова Кл.кер. 10-Б клас
14 Островська Людмила Борисівна Учитель 9 р. 6 м. ІІ категорія 01.09.2021 Інформатика Кл. кер.5-а клас
15 Козацька Наталія Миколаївна Учитель 10 І категорія 01.09.2023 Інформатика
16 Лепеха Людмила Григорівна Учитель 30 Вища «старший вчитель» 15.08 1993 Фізична культура Кл.кер. 11-А клас
17 Бичок Сергій Миколайович Учитель 38 Вища «старший вчитель» 15.08 1988 Інформатика КЗВ
18 Головач Людмила Вячеславівна Учитель 34 Вища «вчитель-методист» 15.08 1989 Вчитель початкових класів: 4-А клас
19 Онуфрійчук Галина Іванівна Бібліотекар 46 ІІ категорія (10 розряд) 15.08 2008 Бібліотекар
20 Корж Лариса Володимирівна Учитель 20 Вища 20.08 2003 Вчитель початкових класів: 1-А клас
21 Бітюк Віра Петрівна Учитель 43 Вища «старший вчитель» 17.08 1990 Вчитель початкових класів: 2-А клас
22 Польова Наталія Михайлівна Учитель 29 Вища «старшийвчитель» 07.11 2007 Вчитель початкових класів: 4-Б клас
23 Рудовська Ніна Володимирівна Учитель 16 ІІ категорія 15.08.2008 р. Вчитель початкових класів: 3-А клас
24 Кіндратенко Валентина Василівна Вихователь ГПД 1 ст. 42,9 Спеціаліст 29.081991 Вихователь ГПД
25 Дмитренко Ірина Федорівна Учитель 39 вища «старший вчитель» 20.09 2019 Зарубіжна література Кл.кер.8-б
26 Головко Тетяна Вікторівна Учитель-логопед 1 ст. 27,8 Вища 21.02 2002 Вчитель-логопед Індивідуальні заняття
27 Смірнова Наталія Миколаївна Практичний психолог 0,75 ст. Учитель 22 р.9 м. Вища 01.09 2009 Основи здоровя Факультатив
28 Герасименко Ніна Федорівна Асистент вчителя 26 спеціадіст 01.09.2022 Асистент вчителя 11 тарифний розряд
29 Пацюк Наталія Іванівна Учитель 24 Вища 01.092016 Математика Кл.кер. 7-Б клас
30 Звєкова Ольга Анатоліївна Учитель 12 ІІ категорія 16.082005 Історія України Правознавство Громадянська освіта Факультатив Кл.кер.7-А клас
31 Проценко Наталія Миколаївна Учитель 26 Вища «старший вчитель» 21.082018 Вчитель початкових класів: 1-Б клас
32 Малимон Світлана Сергіївна Учитель 23 р. 8 м. вища 01.092014 Вчитель початкових класів: 2-Б клас
33 Лепеха Ангеліна Володимирівна Вихователь ГПД 0,7 ст. 8 р.6 м. спеціаліст 10,092015 Вихователь ГПД (платна група)
34 Сахно Надія Іванівна Учитель 38 Вища «старший вчитель» 01.092023 Хімія
35 Семенюк Альона Борисівна Асистент учителя 1 ст., вчитель 26 р.10 м. спеціаліст 01.042019 Асистент вчителя 12 тарифний розряд Всесвітня історія
36 Волошин Діана Юріївна Учитель Спеціаліст 01.092023 Іноземна мова
37 Ук Денис Дарачанович Учитель Спеціаліст 01.092023 Фізична культура
38 Бойко Світлана Петрівна Учитель 26 р. 7 м. І категорія 01.092023 Українська мова Трудове навчання
39 Волошина Олена Василівна Заст.дир.ВР (0,5 ст.), учитель 7 р. 5 м. Спеціаліст 29.07.2020 Музичне мист. Образотв. Мист. Технології
40 Лобач Ірина Олександрівна Асистент вчителя 1 ст. учитель 3 р. 2 м. спеціаліст 01.09.2020 Асистент учителя 12 тарифний розряд Мистецтво
41 Якушко Аліна Миколаївна Асистент вчителя 1 ст. 22 спеціаліст 01.09.2020 Асистент учителя 12 тарифний розряд
42 Йовенко Світлана Сергіївна Учитель 10,6 ІІ категорія 2013 Вчитель початкових класів: 3-Б клас
43 Добровольська Тамара Іванівна Асистент вчителя 1 ст. 25 спеціаліст 01.09.2023 Асистент вчителя 11 тарифний розряд
44 Лагерєва Марія Іванівна Асистент вчителя 1 ст. 26 спеціадіст 20.09.2022 Асистент вчителя 11 тарифний розряд
45 Стребкова Ольга Анатоліївна Учитель 10 ІІ категорія 01.09.2023 Фізика
46 Ольшевська Маргарита Євгенівна Педагог-організатор 1 ст. учитель 35,8 вища 01.09.2022 Хореографія Кл.кер. 6-а клас
47 Галицька Олена Іванівна Учитель 8 ІІ категорія 01.09.2022 Математика Інформатика Фізика Кл. кер. 6-б клас
48 Бакаляр Оксана Іванівна Асистент учителя 1 ст. 25 р. 9 м. спеціаліст 16.01.2023 Асистент вчителя 11 тарифний розряд
49 Григорович Олена Юріївна Асистент учителя 1 ст. 2 р. 16.01.2023 Асистент вчителя 11 тарифний розряд
50 Животок Ірина Володимирівна Соціальний педагог 0,75 ст. учитель 4 р. спеціаліст 01.09.2023 Трудове навчання Етика
51 Клименко Костянтин Михайлович Учитель 25 вища 01.09.2023 Захист України

Технічні працівники ліцею

П.І.Б Посада
1 Кольга Тетяна Анатоліївна завідувачка господарством
2 Бояршина Тетяна Михайлівна медична сестра
3 Дмитренко Аліна Анатоліївна секретар-друкарка
4 Бойко Світлана Петрівна лаборант
5 Василькова Марія Анатолівна комірник
6 Кондратенко Ганна Лук’янівна кухар
7 Дмитренко Леся Володимирівна кухар
8 Росохацька Оксана Петрівна помічник кухаря
9 Вегера Любов Миколаївна прибиральник службових приміщень
10 Поляруш Галина Сергіївна прибиральник службових приміщень
11 Ящук Лариса Анатолїівна прибиральник службових приміщень
12 Добрянська Світлана Дмитрівна прибиральник службових приміщень
13 Миколенко Анна Борисівна 1)прибиральник службових приміщень 2)двірник 0.5%
14 Онуфрійчук Василь Іванович 1)робітник по обслуговуванню шкільних приміщень 2)двірник 0.5%
15 Кондратенко Олександр Петрович робітник по обслуговуванню шкільних приміщень та будівель.
16 Онуфрійчук Галина Іванівна бібліотекар
17 Бичок Сергій Миколайович інженер-електронник
Кiлькiсть переглядiв: 2644

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.