Інтернет має бути безпечним

У рамках Дня безпечного інтернету учні 7-А класу переглянули мультфільм про залежність від комп'ютерних ігор та соціальних мереж. Семикласники поділилися власними спостереженнями щодо цієї проблеми, заповнили інтерактивний порадник для безпечного інтернету.

/Files/images/voloshin/nternet/4.jpg /Files/images/voloshin/nternet/5.jpg /Files/images/voloshin/nternet/6.jpg /Files/images/voloshin/nternet/7.jpg

Класний керівник 7-А класу Оксана Андронова

***********

Напередодні Міжнародного дня безпечного Інтернету в 4-А класі проведено бесіду про ризики, що криються у мережі. Діти пофантазували, як міг би виглядати комп'ютерний вірус, намалювали його і знешкодили. Отримали пам'ятку з правилами для користувачів.

/Files/images/voloshin/nternet/8.jpg /Files/images/voloshin/nternet/9.jpg

/Files/images/voloshin/nternet/10.jpg/Files/images/voloshin/nternet/11.jpg

Класний керівник - Л. В. Корж

Без небезпечних флешмобів у TikTok: контролюємо безпеку дітей онлайн

/Files/images/Bezpeka_1.jpgУкраїнські діти нерідко перевіряють на собі жахливі тренди із соцмережі TikTok. Що можуть зробити батьки, щоб убезпечити дітей? IT-спеціаліст радить прості та дієві кроки онлайн-безпеки.

Батьки хапаються за голову і терміново видаляють застосунок TikTok із гаджетів дітей. Але в епоху цифрових технологій місія батьків — аж ніяк не забороняти джерела потенційної небезпеки, адже із часом їх з’явиться ще більше. Місія №1 — навчити дітей і підлітків безпечного поводження в інтернеті. Статистика каже, що лише 14% батьківзнають, чим їхні чада зайняті у всесвітній павутині. Звідси ще один тренд: чверть батьків в Україніперевіряютьгаджети дітей. Але, знову-таки, цей метод не дає жодних гарантій, що ваші син чи донька не нагуглять щось заборонене чи не стануть глядачами небезпечної групи в соцмережі.

IT-спеціаліст «Освіторії»БогданГрицелякрозповідає, як убезпечити перебування дитини у віртуальному світі, та ділиться корисними застосунками, які стануть важливим інструментом розумного контролю. Важливо: перед установленням застосунків ви маєте все обговорити з дитиною, щоб вона і надалі залишалася вашим другом і не боялася задушливої опіки, як дівчинка із серіалу «Чорне дзеркало» (епізод «Архангел»).

Як заблокувати всі небажані для дитини сайти та застосунки?

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.