ВОЛОНТЕРИМО

У цей важкий час волонтерами стали всі українці. У нашому ліцеї також сконцентрована увага на організацію допомоги воїнам, які захищають нас від російської навали на передових позиціях, ризикують своїм життям заради перемоги. У закладі постійно працює Волонтерський хаб, яким опікується учнівське самоврядування. На потоці в’язання маскувальних сіток, каверів. Постійно проводиться збір макулатури, пластику… Ми радіємо, коли військові надсилають нам «подяки- фотопривіти». У наших планах є інші благодійні проєкти. Все це проходить, як в рамках програми національно-патріотичного виховання, так і на основі особистих прагнень долучитися до підтримки наших воїнів. Цього тижня ліцеїсти та вчителі взяли участь у зборі коштів для придбання військового спорядження батьку двох учнів ліцею - Гапоненку Тарасу. Знаємо, що таку акцію неможливо провести без підтримки батьків. Тому хочемо подякувати усім батькам, а особливо Радіоненку Ігорю Сергійовичу, який особисто поповнив наш збір на 3тис.грн. Отже ми зібрали 15 тисяч грн. Сума не достатня , але ми щиро сподіваємося, що вона підтримає основний збір та заохотить всіх небайдужих березанців також долучитися до допомоги воїну-земляку.

ГУРТУЙМОСЯ! НЕ ЗУПИНЯЙМОСЯ! ДОПОМАГАЙМО наближати ПЕРЕМОГУ!

/Files/images/voloshin/28й.jpg

/Files/images/voloshin/28к.jpg

Вшанування Україною учасників бойових дій на території інших держав.

Щороку Україна вшановує учасників бойових дій на території інших держав.

Українці виконували миротворчі місії у 16 країнах. Найтривалішою та найкровопролитнішою стала війна в Афганістані. 15 лютого 1989 року завершилась радянська військова інтервенція у цій країні. 160 тисяч українців пройшли через невиправдану афганську війну, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а 3360 – не повернулися до своїх домівок. З тих часів минуло вже 35 років.

Тож ми разом з усією країною згадуємо і про своїх земляків, серед яких випускник нашого ліцею Рубан В’ячеслав. 25 Лютого 1987 року, далеко за межами своєї Батьківщини, В'ячеслав в складі розвідувальної групи вступив у бій та отримав смертельне поранення. Ми бережемо пам'ять про свого Героя, який потрапив у горнило чужої війни.

На жаль, цей приклад історії не зупинив росію, яка оголосила себе наступницею радянського союзу, розпочати чергову загарбницьку війну за інтереси диктатора, який відправляє на смерть своїх людей. На відміну від них, український народ захищає рідну землю від ворогів, які хочуть її захопити і знищити нас українців, як націю. Тому нам слід пам’ятати і доносити до наступних поколінь істину сутність війни, аби уникнути ще більших жертв та втрат по усьому світу.

/Files/images/voloshin/28ї.jpg

Профорієнтаційна робота з учнями

Профорієнтаційна робота з учнями - один з головних напрямків виховної роботи, який спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. І важливо вирішити її правильно, із урахуванням і своїх інтересів і схильностей, і інтересів держави.Тож сьогодні учні Березанського ліцею #1 відвідали Київський національний університет культури і мистецтв.

Представники університету підготували для учнів екскурсію по навчальному закладу. Одинадцятикласники мали змогу відвідати науково-інноваційні навчальні лабораторії університету, лабораторію ресторанного сервісу інституту готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, Прес-центр Інституту журналістики і міжнародних відносин, Лабораторію кафедри соціології, мультимедіацентр Інституту комп’ютерних наук, поспілкуватися із студентами та викладачами.

Старшокласники мали змогу поспілкуватися і з ректором університету Михайлом Поплавським та зробити фото на згадку.

/Files/images/voloshin/27г.jpg

Правила мінної безпеки

Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, необхідно знати правила мінної безпеки та вигляд вибухонебезпечних предметів. Як же відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно виконувати, якщо побачив міну чи боєприпас? Про все це учням не втомлюються нагадувати учителі та спеціалісти ДСНС. Сьогодні на цю тему з ліцеїстами провела бесіду Валерія Андрієнко, інспекторка відділу ОПР Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області.

/Files/images/voloshin/27в.jpg

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Цей день нагадує, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Тож в переддень цього свята, у 9-А класі відбулася тематична бесіда «Ідея Соборності"

Тільеи разом ми сильні, бо наша сила - у єдності.

Разом і спільними зусиллями - до Перемоги!

/Files/images/voloshin/27а.jpg

Будьмо гідними називати себе українцями!

В рамках заходів тижня української символіки в нашому ліцеї проходять заходи громадянського виховання.

Учні 2-А класу провели виховну годину «Державні і народні символи України». Заняття розпочали з легенди про тризуб, прапор і гімн. Порівняли необхідність та значимість державних та народних символів, почитали вірші про них. На уроках мистецтва зобразили символи на аркушах в кольорі. Ганжа Нікіта створив колаж з державними символами. Заняття закінчили виконанням державного гімну.

/Files/images/voloshin/27є.jpg

Молода Січ

Реклама - одне з найвпливовіших джерел інформації, яке має вагомий вплив на свідомість людей. Тому рій вихованців молодшої вікової групи "Молода Січ" 3-Б класу звернули увагу на цю тему та підготували власні постери із соціальною рекламою, щоб привернути увагу до проблем сьогодення. Саме соціальна реклама є важливою для підростаючого покоління, адже вона популяризує моральні цінності, допомагає встановлювати межі між добром і злом.

/Files/images/voloshin/27д.jpg

ПІД ЧАС КАНІКУЛ

Стихли дитячі кроки в класах і коридорах нашого рідного ліцею. Для дітей настала довгоочікувана пора – пора святкових зимових канікул. Але немає канікул у педагогічного складу ліцею. Для команди викладачів канікули - це час для підбивання підсумків та аналізу проробленої роботи за перший семестр 2023/24 навчального року та час для складання планів на наступний семестр.

А ще однією складовою частиною занять у період канікул є допомога військовим. Кожного дня дружня команда викладачів гуртується біля в'язання маскувальних сіток для наших захисників!!!

Всі ці заходи сприяють створенню дружньої атмосфери в колективі, яка є важливим фактором продуктивної роботи.

Сьогодні дуже важлива підтримка один одного! Хочеться побажати, щоб ми всі стали тими, хто підтримує один одного, і тоді обов'язково Все Буде Переможна Україна якнайшвидше!

/Files/images/voloshin/26о.jpg

РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Свято Різдво Христове чекають усі люди, та все ж найбільше, звичайно, діти. Для дітей це особливий час - час здійснення мрій, оповитий запахом ялинки і радістю очікування чудес. Кожна дитина обожнює Різдвяні та новорічні казки. Таке диво створили учні 10 А класу, вони Різдвяною колядою та креативною Новорічною казкою привітали учнів та викладачів ліцею з прийдешніми святами!

І побажали кожному здоров'я і миру, доброти і затишку, віри та взаємної любові, щоб для щасливого життя (без повітряних тривог) не було ніяких перешкод! Щоб попри все, радість Різдва Христового наповнювало серце кожного, відганяючи скорботу, біль та журбу. Щоб Божа благодать огорнула всіх, і хто нині не вдома, повернувся до своєї домівки й обійняв рідних, щоб близькі люди завжди були поруч!

Завжди пам’ятаємо завдяки кому ми можемо святкувати. Щирі вітання та шана нашим Героям, які наближають довгоочікувану перемогу України!

/Files/images/voloshin/26н.jpg /Files/images/voloshin/26м.jpg

НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Понад чотири десятки Різдв'яно - новорічних пакунків зібрали учні нашого ліцею для військових із 30-ти різних підрозділів.

Більша частина пакунків, або вже дісталися місця призначення, або саме перебувають у дорозі. Це результат, яким ми пишаємося!

Подвійно приємно, що працювали всі : і діти, і педагоги, і батьки! Хтось донатив, хтось купував особисто, хтось пакував, хтось вантажив, хтось відвозив!

Кожна з посилок наповнена речами першої необхідності, щоб зігрітися взимку, смаколиками і гарячими напоями. Їхній вміст формували за побажаннями запитами самих захисників.

Зима – довга, тож наша акція триватиме, адже смачне швидко з’їдається, потреба в теплих речах, грілках, «гігієні» є постійною. Тому і далі будемо старатися робити максимум, щоб військові щонайменше турбувалися про такі «дрібнички», а завжди мали їх під рукою.

Упевнені, що своєю підтримкою, думками та щирими побажаннями посилимо дух наших захисників із вдячністю за наш спокій!

/Files/images/voloshin/26л.jpg /Files/images/voloshin/26к.jpg

ДЕНЬ ЧАЮ

15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай - це напій, без якого неможливо уявити жодного дня:його п'ють на сніданок, обід, вечерю і в перервах між прийомами їжі.

Учні 4-Б класу вирішили відсвяткувати цей день за приємними розмовами і чаюванням.

Діти поринули в історію виникнення звичаю пити чай та культуру спілкування, розвиваючи естетичні смаки.

А ви пили вже сьогодні чай?

/Files/images/voloshin/26й.jpg

ЧОРНОБИЛЬ

26 квітня – 37 років від аварії на Чорнобильській атомній електростанції.Чорною та гіркою увійшла ця дата в історію людства. На благодатній землі українського Полісся, майже в центрі Європи, за 110 км. від столиці України Києва, сталася аварія, яку обґрунтовано вважають найбільшою в світі техногенною і екологічною катастрофою.

Ось вже 37 років ця невигойна рана ятрить українську землю. Чорнобильський смерч забрав життя багатьох людей, завдає шкоди здоров'ю мільйонів українців. Наслідки чорнобильської трагедії ще сотні літ відчуватимуть на собі майбутні покоління.

А тоді, в ніч на 26 квітня 1986 року, мирно спала синьоока поліська земля, молоде містечко Прип'ять, що за 3 км. від атомної станції. Це була ніч з п'ятниці на суботу і люди чекали вихідних та прийдешніх травневих свят. В 1 год. 24 хвилини у приміщенні четвертого енергоблоку при виведенні його в плановий ремонт і проведенні випробувань турбогенератора стався вибух і виникла пожежа, яка перекинулася на дах третього енергоблока. Внаслідок вибуху була зруйнована покрівля четвертого блоку і машинного залу.

30 співробітників АЕС загинули внаслідок вибуху або гострої променевої хвороби протягом кількох місяців з моменту аварії. 500 тисяч людей померли від радіації, за оцінками незалежних експертів.

Сьогодні ми віддаємо шану людям, які ціною власного життя зупинили біду, забезпечивши можливість народитися нам і жити. Дякуємо героям Чорнобиля!

/Files/images/voloshin/26и.jpg

БЕРЕЗАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ВОЛОНТЕРИТЬ!

Продовжуємо чотирнадцятий волонтерський тиждень :

Не припиняємо збір вторинної сировини.

Не припиняємо в'язання маскувальних сіток.

Не припиняємо виготовлення окопних свічок.

Не забуваємо про допомогу "братам нашим меншим"

Не тільки не припиняємо, а і нарощуємо оберти!

Кожна така маленька справа, це впевнений крок до ПЕРЕМОГИ!!!

/Files/images/voloshin/26з.jpg /Files/images/voloshin/26ж.jpg /Files/images/voloshin/26є.jpg

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Сьогодні День української хустки. Колись жінки та дівчата, які проводжали свого коханого до війська, то дарували хустку як символ вірності та любові. Хустку запинали нареченій на весіллі, що свідчило, що вона вже від дівувала та стала молодицею. Ця традиція збереглася, і на сьогодні можна на весіллях бачити такий цікавий обряд. У 8-б на інформаційній хвилинці діти дізналися про це та багато інших цікавих відомостей з історії хустки та її ролі в житті нашого народу.

/Files/images/voloshin/26г.jpg

ПРЯНИКИ

Святковий настрій складається із маленьких радощів: посмішок друзів, ялинкових вогників та нових вражень. У Березанському ліцеї №1 до приходу Святого Миколая школярі підготувались ретельно: вони пофантазували над декоруванням імбирних пряників. На майстер-класі учні 3-іх, 4-их, 5-их та 6-их класів дізналися про історію створення цього смаколика, секрети випікання та його символічне значення в інших країнах. Діти завзято розмальовували свої заготовки, а також кожен учень долучився до оздоблення особливого пряника, його вони відправлять у грудні разом з іншими дарунками воїнам ЗСУ. Результат вийшов яскравими, креативними та дуже смачним.

Дякуємо за смачний майстер-клас Анастасія Ушенок

/Files/images/voloshin/26е.jpg /Files/images/voloshin/26д.jpg

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ сьогодні завітав до Березанського ліцею N÷1. І це невипадково, а скоріше, закономірно, що віднині він завжди буде поспішати до нас саме 6 ГРУДНЯ як справжній захисник і оберіг усіх дітей та дорослих!

Дякуємо нашим ЗСУ, що надають можливість дітям бути дітьми.

/Files/images/voloshin/26в.jpg /Files/images/voloshin/26в.jpg /Files/images/voloshin/26а.jpg

День прав осіб з інвалідністю

Що відчуває людина, яка сидить в інвалідному візку та дивиться на східці, піднятися на які — немов зійти на Еверест? Як це — орієнтуватися лише на звуки та пізнавати світ на дотик? Щоб знайти відповідь на ці питання ми з дітьми спробували на мить відчути себе на місці людей з інвалідністю. Цей захід, присвячений Дню прав осіб з інвалідністю, подарував глибокий досвід та надав можливість більше дізнатися про виклики, з якими стикаються щодня люди з інвалідністю.

Ми обговорювали набутий досвід та свої враження, а також кроки, які кожен з нас щодня може робити, щоб прибрати бар'єри перш за все у спілкуванні з людьми, адже сьогодні кожен і кожна можуть бути людьми з потребами у підтримці.

/Files/images/voloshin/25ф.jpg

Волонтери

Благодійність, волонтерство й допомога іншим стали невід'ємною частиною життя багатьох українців.

Учні Березанського ліцею №1 намагаються максимально долучатися до волонтерської діяльності. Плетіння сіток, виготовлення окопних свічок, збір пластикових кришечок і затискачів з-під хліба, допомога тваринам і найголовніше підтримка Збройних Сил України.

Тривалий час ліцеїсти працювали над ще одним проектом, і це - кавери ручної роботи на каски.

Робота дуже клопітка, вона вимагає терплячості, посидючості, вчить достойно сприймати поразки та шукати методи їх вирішення.

Створення одного каверу займає досить багато часу. В'язання сіточок на каски гачком, пошук тканини та її підготовка, нав'язування тканини на сіточки, і нарешті кінцева примірка.

"Жоден вчинок доброти, яким би невеликим він не був, ніколи не витрачається даремно".

/Files/images/voloshin/25у.jpg

Щедрий вівторок

Щедрий вівторок в нашому ліцеї перетворився в щедрий тиждень, протягом якого учні робили гарні, добрі та корисні справи. Важливо, щоб все це не закінчилося тільки тижнем щедрості, адже добрі вчинки до всіх хто поруч людей, тварин, птахів, мають постійно супроводжувати наше життя, тоді вони будуть істинними.

Наразі початок зими, мороз і холоднеча ще попереду. Тож в наших силах допомогти зимуючим птахам дожити до весни. Зробити просту годівничку нескладно, а якщо із залученням тата та мами, то взагалі свято для кожної дитини.

Годівнички вже на своїх місцях, тепер основне не забувати насипати туди їжу для птахів. А ще при цьому треба пам'ятати, що підгодовувати птахів треба вміючи, щоб не нашкодити їм.

/Files/images/voloshin/25т.jpg

16 днів проти насильства

З 25 листопада до 10 грудня включно, в Україні проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги учнівської молоді до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, формування в свідомості школярів нетерпимого ставлення до насильства, акцентування уваги щодо насилля під час війни. У Березанському ліцеї №1 триває низка заходів, згідно окремо розробленого плану. Зокрема відбулася цікава та змістовна зустріч учнів із вже добре знайомими працівниками ювенальної поліції та служби у справах дітей Людмилою Івасенко та Яною Рахубою. Практичний психолог ліцею Наталія Смірнова провела зустрічі з учнями на теми : "Проблеми насилля та жорстокості стосуються кожного" у 6-7 класах; анкетування «Булінг чи конфлікт» в 7-9 класах; тренінг «Ненасильницьке спілкування» в 7-8 класах. Класні керівники проводять власні розробки презентацій, квестів, бесід. Окрім того, на уроках спілкування широко застосовуються рекомендовані до використання в закладах загальної середньої освіти інформаційно-довідкові матеріали на тему «Моя приватність», розроблені громадською організацією «Мінзмін», спільно з Міністерством цифрової трансформації. Насильство та жорстоке поводження – головні причини болю та страждань. Світу потрібно прикласти багато зусиль, щоб подолати його. Проте ДОБРО ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЄ!

/Files/images/voloshin/25с.jpg

День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Голоси мільйонів громадян злилися в єдиний голос нації, щоб твердо сказати: українці хочуть і будуть жити у вільній, демократичній державі.

Тож сьогодні учні ліцею переглянули документальні відеоролики «Революція Гідності і Свободи», отримали інформацію про пам’ятні події переломних і важливих часів в історії нашої країни, провели тематичні бесіди, хвилини спілкування та вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя у боротьбі за свободу та цілісність України, хвилиною мовчання.

/Files/images/voloshin/25н.jpg

Безпека дорожнього руху

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, з 13 по 19 листопада 2023 року в Україні і в нашому ліцеї пройшов 2-й етап Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня класні керівники 1-11 класів нагадали учням про важливість дотримання правил дорожнього руху, повторили з дітьми норми безпечної поведінки, наголосили на необхідності використовувати у темряві одяг зі світловідбиваючими елементами.

На уроках ОБЖД створили лепбуки на тему правил поведінки на дорогах, а на уроках образотворчого мистецтва спробували зобразити знаки дорожнього руху, які найчастіше зустрічаються по дорозі до школи.

Класні керівники старшої ланки ліцею підготували відеоматеріали стосовно різних аспектів безпеки на дорозі, про які повинні знати усі – дорожніх знаків, правил поведінки пішоходів, користування громадським транспортом та персональним електротранспортом, деяких обов’язкових вимог до підлітків як учасників дорожнього руху, порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди чи інших нещасних випадків у дорозі тощо.

"Берегти своє життя й здоров’я, неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не забувати про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність!" Донести таку мету, до свідомості наших учнів та їх батьків мав проведений сьогодні Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху в нашому ліцеї як підсумковий урок насиченого заходами тижня безпеки !

Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя!

Дотримуємося Правил дорожнього руху! Безпека дітей понад усе!

/Files/images/voloshin/25м.jpg

ДЕНЬ ДОБРА

Цілий тиждень учні Березанського ліцею 1 намагалися робити добрі справи.

Спочатку переглядали відео про День доброти. Потім разом створили чек- лист добрих справ. Проводили роботу з прислів'ями та приказками по темі.

Насамкінець, кожен учень став автором власної Книги доброти із змістовними сторінками.Туди діти кожного дня вписували інформацію про власні добрі справи.

Продовжуємо творити добро щодня!

/Files/images/voloshin/25з.JPG /Files/images/voloshin/25ж.JPG /Files/images/voloshin/25и.jpg

Всесвітній день науки

Щорічно 10 листопада в усьому світі відзначають Всесвітній день науки в ім’я миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) – свято, засноване у 2001 році під егідою ЮНЕСКО.

Заходи цього дня спрямовані на популяризацію науки в суспільстві.

У Березанському ліцеї №1 у Всесвітній день науки під гаслом «Наука заради миру і перемоги» учні 5-6 класів мали чудову нагоду подорожувати з науковцями 10-А класу захоплюючими дорогами експериментів та дослідів.

Позитивні емоції, магія вогню, вражаючі розрахунки, знахідки та винагороди вирували між дітей та надихали ставати науковцями (принаймі сьогодні і зараз)!

/Files/images/voloshin/25є.JPG

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ХАБ

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ хаб ліцею в прагненні підтримати і допомогти нашим бійцям знову гуртує батьків, учнів і вчителів. Сподіваємося, що все, що ми зібрали, стане нашим воїнам у пригоді.

/Files/images/voloshin/25д.jpg

Ліга Дружніх

Перший етап «Ліга Дружніх» Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого проєкту «Учнівська ліга «Здорова Україна» стартував у Березанському ліцеї №1.

Командний дух, позитивні емоції, відчуття ейфорії, гарні враження залишаться на довго. І це чудово! Крім того, спорт - невичерпне джерело життя, сили та краси. Спорт не тільки дає здоров'я, а ще й загартовує характер і волю.

/Files/images/voloshin/25г.jpg

Національно-патріотичне виховання

Національно-патріотичне виховання один із напрямів виховної роботи Березанського ліцею №1. Але у період війни з росією обов'язок кожного долучитися до волонтерської діяльності, що діти ліцею та їх батьки постійно і роблять.

На цьому тижні ліцеїсти мають намір активізуватися в плетінні маскувальних сіток для наших воїнів.

Тож сьогодні учні 9-Б класу охоче приєдналися до волонтерської ініціативи, яка об'єднує бажаючих допомогти українським захисникам.

Кожна стрічечка - це маленький крок до нашої перемоги!

/Files/images/voloshin/25б.jpg

Жити - це здорово!

Останнім часом збільшилась кількість самогубств серед підлітків. Максимальна кількість самогубств серед неповнолітніх припадає на вік 14-17 років, але якщо вчасно помітити зміни в поведінці дітей і надати психологічну допомогу, ризик суїциду можна значно зменшити.

В Березанському ліцеї №1 пройшли профілактичні заходи що до запобігання випадків вчинення самогубств серед неповнолітніх. Заходи пройшли з залученням старшого інспектора сектору ювенальної превенції Людмили Івасенко та головного спеціаліста служби у справах дітей Березанської міської ради Яни Рахуби. У 8-А,10 А та 11-А були розглянуті фактори ризику суїцидів, ознаки емоційних порушень. Обговорені варіанти дієвої допомоги та способи можливого реагування відповідно до психоемоційного стану. Розглянули варіанти порад і пропозицій для тих хто потерпає від суїцидальних думок. Отримали поради по профілактичним заходам що до запобігання психоемоційних розладів.

Також були проведені психологічною службою ліцею відповідні тренінги "Жити - це здорово!" та бесіди "Суїцидальна поведінка: міфи та реальність".

/Files/images/voloshin/25а.jpg

"НАВЧІТЬСЯ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ ЗАРАДИ ТИХ, КОГО ВИ ЛЮБИТЕ!"

Це гасло школи першої допомоги Respawn school , як і рекомендації МОЗ України, яке закликало кожного свідомого українця пройти курси з надання першої допомоги і отримати практичні навички в критичній ситуації не залишило байдужим викладачів нашого ліцею, то ж зареєструвавшись вони вдало пройшли практичний тренінг з першої домедичної допомоги.

4 години практичних занять, та група професійних інструкторів по максимуму підготували викладачів до надання першої домедичної допомоги в критичних ситуаціях, а саме : зупинка кровотеч різними видами джгутів, турнікетів та тампонада глибоких поранень. Навчили як провести повний огляд потерпілого на виявлення поранень та як зробити перев’язку різних частин тіла з ушкодженнями різного характеру. Отримали цінну інформацію, як забезпечити особисту безпеку при огляді потерпілого.

Приємним бонусом була зустріч з Володимиром Кличком та отримання від фонду Klitshko Founddation аптечок для ліцею.

/Files/images/voloshin/25.jpg

ДЕНЬ ХУДОЖНИКА

ДЕНЬ ХУДОЖНИКА відзначають осінню, у другу неділю жовтня. І, мабуть, невипадково, адже саме восени природа грає усією палітрою кольорів.

На уроках образотворчого мистецтва учні як справжні художники та спробували відтворити колорит природи на папері. Вийшло у кожного по своєму цікаво.

/Files/images/voloshin/31.jpg

СМІЛИВА ГРИВНЯ

Акція "Смілива гривня"– це благодійна ініціатива, мета якої об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

З 4 вересня по 30 листопада 2023 року Національний банк України разом із партнерами запрошує долучитися до благодійної акції "Смілива гривня", щоб зібрати кошти на допомогу ЗСУ.

З 24 лютого 2022 року українські бійці мужньо захищають наші землі від військової агресії рф. Завдання кожного із нас – продовжувати працювати, боротися на своїх фронтах та підсилювати нашу армію.

Кожен може відправити свою гривню на фронт. Кожна монетка – це твій внесок в перемогу!

Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!

/Files/images/voloshin/30.jpg

РОЗРИТА МОГИЛА

"Саме тут, 9 жовтня 1843 року, поет написав свою знамениту «Розриту могилу» — гнівну і все ще актуальну (!) поезію, вбивчу правдивість якої ховали за кляпом цензури і в царській Росії, і довгий час за радянської влади. Схоже, і нині є немало охочих «вирвати» «Розриту могилу» зі сторінок «Кобзаря». «Степи мої запродані Жидові, німоті. Сини мої на чужині, На чужій роботі. Дніпро, брат мій, висихає, Мене покидає, І могили мої милі Москаль розриває... А тим часом перевертні Нехай підростають Та поможуть москалеві Господарювати, та з матері полатану Сорочку знімати. Помагайте, недолюдки, Матір катувати»...

Дослідники життя і творчості Кобзаря стверджують, що цю поезію він написав під враженням від такої картини: Шевченко їхав старим яготинським шляхом і побачив, що на полях Лукашевича солдати розкопують одну із стародавніх козацьких могил. Розкопують вочевидь не археологи і не для наукових розвідок. Лопатами махають москалі (солдати): або шукають скарб за наказом якогось офіцера, або ж просто рівняють землю, аби на вимогу імперських шовіністів знищити навіть згадку про славну минувшину України. І поет не стримав гнівних емоцій!.."

Ці надзвичайно цікаві та пізнавальні факти з життя Тараса Григоровича Шевченка, учні нашого ліцею отримали від неперевершеної та креативної Альони Франчук (головний зберігач фондів Березанського краєзнавчого музею).

Тепла осіння погода та друзі наших ліцеїстів, які підтримали та взяли участь у цій велоекскурсії, вдало поєднали корисне і приємне ! Це був ще один щасливий день у скарбничку життя кожного учасника!

Щиро дякуємо за допомогу у проведенні цього заходу завідувачці відділом культури Березанської міської ради Маргариті Вірич!

Дякуємо за супровідБроварському управлінню поліції тавідділенню невідкладної допомоги Березанської міської лікарні

Браво Альона Франчук!

/Files/images/voloshin/29.jpg

ДОБРОТА

У сучасному світі важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до тварин.

В рамках «ІV Всеукраїнського уроку доброти» ініційованого БО «Щаслива лапа», у 3-Б класі було проведене заняття з гуманного та відповідального ставлення до тварин.

Ставлячись до тварин з любов’ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає їм стати гуманною людиною, яких потребує сьогодення та суспільство. Ми всі ще раз переконалися в тому, що відповідальне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.

/Files/images/voloshin/27.jpg/Files/images/voloshin/28.jpg

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Сьогодні учні ліцею привітали своїх вчителів з професійним святом! Пісні, дитячі таночки, спільний флешмоб створили хороший настрій та допомогли відволіктись від повсякденних учительських клопотів.

Дякуємо лідерам учнівського самоврядування за свято.

/Files/images/voloshin/21.jpg /Files/images/voloshin/22в.jpg

СЛАВА ГЕРОЯМ!

Цього року 1 жовтня в Україні відзначають "День захисників та захисниць України" та "День козацтва" тих, завдяки кому ми можемо відчувати себе в безпеці. На передодні цього визначного дня у 5-А класі було проведено виховний захід на якому діти дізнались, що це за свято та вшанували квітами наших загиблих захисників. Слава Героям, слава захисникам нашої Батьківщини!!!

/Files/images/voloshin/18.jpg /Files/images/voloshin/18в.jpg

Забіг ''Заради миру''

Сьогодні учні Березанського ліцею 1 долучились до обласного фізкультурно-оздоровчого заходу, присвяченого Дню захисника та захисниць України "Забіг "Заради миру", що проходив на території нашої громади. Юні спортсмени на початку заходу виконали веселу розминку, а згодом взяли участь у забігу. Всі учасники отримали свої заслужені нагороди і заряд бадьорості.

/Files/images/voloshin/16в.jpg

Вітаємо з Днем міста - наша чарівна Березань!

Бажаємо, щоб кожен мешканець або гість нашого міста був щасливим, жив у достатку та добробуті. Нехай у кожного буде своя прекрасна історія, яку він проживе в нашому рідному місті.

Ми — це наше Місто!

І наше Місто чекає на своїх мужніх воїнів-захисників з перемогою!

В рамках святкування дня Міста, батьки, учні та класні керівники нашого ліцею з великим натхненням та задоволенням облаштували". Осінні щедрі кошики "

Цей вересень подарував багато барвистих, запашних, смачних та соковитих овочів, які підуть на виготовлення супів швидкого приготування для наших захисників на передовій !

Слава Україні

Слава нашому рідному Місту!

Оцініть творчий підхід, надзвичайну фантазію та оберіть найкращий кошик! Щиро дякуємо всім учасникам за чудові композиції!

/Files/images/voloshin/15в.jpg

26 вересня – Всесвітній день здоров’я довкілля.

Мета цієї події – розв’язання проблем із забрудненням навколишнього середовища та прийняття відповідних рішень. Заходи цього дня несуть позитивний характер щодо чистоти ЗЕМЛІ. Ця тема є важливою для всього людства, бо кожен з нас повинен протистояти всім шкідливим проявам суспільства та робити все залежне від нього для захисту довкілля. Ця тема особливо актуальна зараз під час війни в Україні. Ми також своїми флешмобами привертаємо увагу нашої громади і кожного з нас до бережливого ставлення до природи.

/Files/images/voloshin/17.jpg

STOP БУЛІНГ

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу в Березанському ліцеї №1 пройшов тиждень Антибулінгової політики. Були проведені виховні заходи, спрямовані на запобігання випадків непорозумінь між учасниками освітнього процесу. Відбулись цікаві зустрічі, години спілкування, тематичні уроки та виховні години на теми: «Протидія булінгу в освітньому середовищі», «Добро починається з тебе», «Знай свої права, дитино!», «Що то значить – справжній друг?». На засіданні круглого столу обговорили «Булінг та його прояви: агресор – жертва – спостерігач». Психологічною службою проведені заняття з елементами тренінгу, бесіди в режимі дистанційного навчання.

Мета занять - проінформувати дітей та підлітків про булінг, його причини, види, ознаки та структуру; ознайомити з основними стратегіями протидії булінгу та антибулінговою політикою ліцею.

Виховні заходи підготували : старший інспектор сектору ювенальної превенції Людмила Івасенко, практичний психолог Наталія Смірнова, соціальний педагог Ірина Животок та класні керівники ліцею.

/Files/images/voloshin/13.jpg/Files/images/voloshin/14.jpg

МИРУ В УКРАЇНІ - БУТИ

"МИРУ В УКРАЇНІ - БУТИ!

Миру хочуть добрі люди! І дорослі, і малі

Прагнуть миру на землі"!

Саме під таким гаслом сьогодні пройшли заходи в Березанському ліцеї N1, присвячені Міжнародному дню миру.

Учні 2-Б класу разом з класним керівником Світланою Малимон виготовили "голуби миру", створили цікаві композиції та приєднались до музичного флешмобу "Хочем в мирі танцювати, веселитись і співати", який для початківців організували лідери учнівського самоврядування.

Віримо в нашу ПЕРЕМОГУ і прагнемо МИРУ!

/Files/images/voloshin/12ф.jpg

Безпека на дорозі

Упродовж тижня, з 11 по 15 вересня 2023 року, педагогічні працівники ліцею проводили заняття, бесіди з вихованцями на тему «Безпечна дорога»

- учні 2-А класу провели практичне заняття «Я в безпеці на дорозі «

- учні 5-Б класу провели урок із вивчення Правил дорожнього руху та дорожніх знаків, з метою узагальнення та закріплення матеріалу провели вікторину.

- для учнів 1-А класу представники Броварського районного управління ДСНС, та ювенальної превенції Броварського району провели урок в ігровій формі ''Безпечний рух - безпечний шлях додому !''Дякуємо усім, хто долучився до Тижня безпеки дорожнього руху. Окрему вдячність хочемо висловити представникам Броварського районного управління ДСНС та ювенальної превенції Броварського району!

/Files/images/voloshin/10.jpg

Донат на ЗСУ

У нашому ліцеї з 1 вересня проводиться акція "Донат на ЗСУ". В акції взяли участь учні 1-2 та 11-их класів, батьки та вчителі. Дякуємо!

Зібрані кошти в сумі 14875 грн. було передано 77 окремій аеромобільній бригаді ДШВ ЗСУ нашій колезі, тепер військовій, Світлані Бут.

Повідомляємо, що акція "Донат для ЗСУ" продовжується і всі охочі можуть доєднатися до неї, щоб допомогти і підтримати наших воїнів саме там, де це потрібно.

НАМ ДУЖЕ ПОТРІБНА ПЕРЕМОГА!

Ми ПЕРЕМОЖЕМО!

/Files/images/voloshin/донат.jpg

УВАГА МІНИ!!!

Сувора реальність сьогодення - ураження територій значної частини України вибухонебезпечними предметами. Масштаби наслідків бойових дій вражають. Звільнені території, навіть нашого Броварського району, непридатні для нормального життя, допоки на них не попрацюють фахівці з розмінування. Тому навчання для цивільного населення з мінної небезпеки є важливим і необхідним.

Саме таку змістовну зустріч із військовими для старшокласників та учителів Березанського ліцею N 1 організував бригадний генерал, начальник Луганського військового ліцею, Валерій Ємбаков. Цікаву лекцію з демонстрацією залишків вибухонебезпечних предметів провів начальник інженерної служби сектору оборони Броварського району полковник Максим Комісаров.

Дякуємо людям, які, ризикуючи життям, очищають нашу землю від залишків смертоносної зброї.

/Files/images/voloshin/mni/1.jpg

/Files/images/voloshin/mni/2.jpg

/Files/images/voloshin/mni/3.jpg

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ГЕРОЇВ!

Волонтерський хаб ліцею знову відправив невеличкий святковий подарунок для військових. Хай наша турбота про них їх зігріває, а Святий Миколай оберігає і допомагає.

Дякуємо нашим ГЕРОЯМ!

/Files/images/voloshin/320263086_5218727074898530_2401250465596292552_n.jpg

Вітаємо всіх із прийдешніми святами.

В цей важкий час хочемо побажати перемоги та миру Україні, єдності, сил та витримки.

Віримо, що спільне для всіх українців бажання здійсниться у 2023 році, що світло переможе темряву.

Дякуємо ЗСУ за боротьбу та захист!

Колектив 2-Б класу

/Files/images/voloshin/3012/322950804_930572744772970_3982159782119301202_n.jpg /Files/images/voloshin/3012/323123861_1128230217893913_1572066388138271_n.jpg /Files/images/voloshin/3012/323169403_1485747015168089_61720571900403492_n.jpg /Files/images/voloshin/3012/323376586_1211762006097120_3599051035809512850_n.jpg

Вітаємо усіх зі святом СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ!

Попри складну ситуацію в Україні, він таки прийшов з подарунками до дітей, бо вони заслужили його уваги своїми добрими справами! Бо вони незламні, як і дорослі - навчаються, беруть участь в олімпіадах, співають, танцюють, займаються спортом!

ВІТАЄМО УСІХ ЗІ СВЯТОМ!

Хай Святий Миколай сповнить одне бажання - ДОПОМОЖЕ ПЕРЕМОГТИ ЗЛО!


Галерея "СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦЯ 2022"

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Цьогоріч відзначаємо ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ з великою гордістю і пошаною!

Нині це свято стало особливо важливим, адже наші воїни ведуть бій з військом підступної терористичної росії, яка вторглася на українські землі.

Учні ліцею з особливою завзятістю збирали військовим на передові рубежі "гарячі", "солодкі", "теплі" подарунки та вітальні листівки, які вже в дорозі до наших героїв. А лідери самоврядування мали нагоду привітати зі святом учнів Луганського військового ліцею - наших майбутніх захисників.

Слава ЗСУ!

Віримо у ЗСУ!

РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Повертайтесь ЖИВИМИ!!!

/Files/images/voloshin/1.jpg /Files/images/voloshin/2.jpg


/Files/images/voloshin/3.jpg /Files/images/voloshin/4.jpg

/Files/images/voloshin/5.jpg /Files/images/voloshin/6.jpg

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Протягом тижня класні керівники на виховних годинах привертали увагу учнів до проблем подолання насилля. Інформаційно-просвітницькі заходи пройшли під єдиним гаслом "Суспільство, у якому я хочу жити". А ми прагнемо жити у світі, де всі допомагають один одному, де люди не забувають про своїх чотирилапих друзів, де немає жорстокості. Щедрий Вівторок був чудовою можливістю творити добро. Наші ліцеїсти безперервно збирають матеріал та долучаються до виготовлення бліндажних свічок, з особливою турботою допомагають тваринам перезимувати, передаючи корм та лежаки зоозахисним організаціям.

Будьмо толерантними та милосердними - це важливі кроки до життя без насилля!

Педагог-організатор Бурлак Д.М.

Галерея "16 днів проти насильства"

Тиждень безпеки дорожнього руху.

З 14.11 по 18.11.2022р в нашому навчальному закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. На уроках основ здоров'я за допомогою технологій дистанційного навчання проведено Єдиний урок "Безпечна дорога додому під час воєнного стану".На ньому учні повторили правила поведінки під час руху транспортного засобу при повітряній тривозі та обстрілах, отримали інформацію як поводити себе на дорозі під час вимкнення електроенергії. Учні 5 класів малювали дорожні знаки зупинок та пішохідних переходів. На уроках Захисту України учні отримали теоретичні знання надання першої долікарської допомоги. Класні керівники провели низку бесід: "Поведінка на вулиці", "Будь обережним на дорозі", "Безпека руху пішоходів". Вчитель основ здоров'я Смірнова Н. М

/Files/images/bezpeka/14.jpg /Files/images/bezpeka/17.jpg

/Files/images/bezpeka/16.jpg
/Files/images/bezpeka/15.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 154

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.